Firme Republica Moldova

Firme din Raionul Anenii Noi

Localitatea ANENII NOI
Organizaţia: CRISTRANSCOM
Localitatea CHETROSU
Organizaţia: COȚOFAN-E
Localitatea BULBOACA
Organizaţia: CASTEL MIMI
Organizaţia: VASTDIAL & CO
Localitatea TODIREȘTI
Organizaţia: DM ȘI COMPANIA

Firme din Raionul Basarabeasca

Localitatea BASARABEASCA
Organizaţia:
Organizaţia: LV-TOPAL: BAS-TV și BAS-FM – 105.0

Localitatea IORDANOVCA
Organizaţia: AGROIORG
Localitatea ABACLIA
Organizaţia: PESTRITA-ABAC
Localitatea CARABETOVCA
Organizaţia: AGRO-PVR

Firme din Raionul Călărași

Localitatea CĂLĂRAȘI
Organizaţia: Drum-3

Firme din Raionul Căușeni

Localitatea CĂUȘENI
Organizaţia: DASA Căușeni
Organizaţia:
Localitatea CHIRCĂIEȘTII NOI
Organizaţia:
Organizaţia: ARA V. Harnas
Localitatea SAIȚI
Organizaţia: CAP MT-Agroprim
Localitatea UCRAINCA
Organizaţia: C.P. Nov-Sud

Firme din Raionul Cimișlia

Localitatea CIMIȘLIA
Organizaţia: DIMTACT-AGRO
Organizaţia: CĂTĂDENI-LUX
Organizaţia:
Organizaţia: SUPRATEN
Organizaţia:
Organizaţia: AGROVALION
Organizaţia: Consumcoop Cimișlia

Firme din Raionul Dubăsari

Localitatea COCIERI
Organizaţia: VICTORIA-COCIERI
Organizaţia: Sanatoriul Struguraş
Localitatea COȘNIȚA
Organizaţia: Centrul de odihnă pentru copii și tineret Prietenia
Organizaţia: Incubatorul de Afaceri Raionul Dubăsari
Organizaţia: Vianca-com
Organizaţia: Rus AS Construct
Organizaţia: Elisav-Crup
Organizaţia: Elisav-Crup
Localitatea DOROȚCAIA
Organizaţia: IGOSTAFF CONSTRUCT
Organizaţia: S.R.L. "TIRASTON"
Localitatea HOLERCANI
Organizaţia: SRL "Prorovi-Prim"
Localitatea MOLOVATA
Organizaţia: SRL ”Agrodac-Grup”
Organizaţia: Pensiunea Fata Morgană
Localitatea MOLOVATA NOUĂ
Organizaţia: S.R.L. "AGRO-TIRAS"
Organizaţia: SRL „Casa Pescarului”
Organizaţia: Tabara de odihnă pentru copii "La Popas"
Localitatea OXENTEA
Organizaţia: CP "Oxentea Service"
Localitatea PÎRÎTA
Organizaţia: SRL "Coragrostel"
Organizaţia: SRL" Ecospirit"
Organizaţia: S.R.L. "Aliment-Ulei"

Firme din Raionul Fălești

Localitatea BOCȘA
Organizaţia: AGROIURIX-COM
Localitatea CĂLINEȘTI
Organizaţia: PAMIRES-AGRO
Localitatea CHETRIȘ
Organizaţia: GRUPRIJOR-AGRO S
Localitatea FĂLEȘTI
Organizaţia: FALSEM-AGRO
Localitatea GARA CATRANIC
Organizaţia: SPICUL PLIN
Localitatea GLINJENI
Organizaţia: IZURCANI AGRO
Organizaţia: BEZENI AGRO
Organizaţia:
Localitatea HOREȘTI
Organizaţia: REGIS AGRO
Localitatea ILENUȚA
Organizaţia: EFELINA-AGRO
Organizaţia: CAREUL-PRIM
Localitatea IZVOARE
Organizaţia: CERTEX-AGROPRIM
Localitatea NĂVÎRNEȚ
Organizaţia: AMONTI-AGRO
Organizaţia: SC AGROGÎRLA
Localitatea OBREJA NOUA
Organizaţia: Obreja Noua
Localitatea PRUTENI
Organizaţia: COZMEANCA-PRIM
Localitatea SĂRATA VECHE
Organizaţia: RAIREC-PLUS
Localitatea CATRANÎC
Organizaţia: MOSPURAGRO

Firme din Raionul Glodeni

Localitatea FUNDURII VECHI
Organizaţia: Total-Gnatiuc
Organizaţia: Gamureac Alexandru
Localitatea GLODENI
Organizaţia: Colect-Service
Organizaţia: Gripin-Com
Organizaţia:
Organizaţia:
Organizaţia: Ferar-Service
Organizaţia: Licorent-Agro
Organizaţia: Grăjdianu Eugenie

Localitatea HÎJDIENI
Organizaţia: Asociația de susținere a bussinesului mic și mijlociu
Organizaţia: TEOPOG-PRIM

Firme din Raionul Hîncești

Localitatea CIOARA
Organizaţia: CIOARA
Localitatea HÎNCEȘTI
Organizaţia: INMARK

Firme din Raionul Leova

Localitatea CAZANGIC
Organizaţia: CAZANGENII
Localitatea LEOVA
Organizaţia: APĂ-CANAL LEOVA
Organizaţia: Instituția publică Incubatorul de afaceri Leova
Organizaţia:
Organizaţia:
Organizaţia: MOSCVIN LILIA
Organizaţia: AUTOCONSTRUCT
Organizaţia: FRATII CHIRICĂ
Localitatea IARGARA
Organizaţia: ELEVATORUL IARGARA
Localitatea TIGHECI
Organizaţia: Asociația Apicultorilor din Raionul Leova

Firme din Raionul Nisporeni

Localitatea BĂLĂUREȘTI
Organizaţia: Casa Estera-Bălăurești
Organizaţia: Buza Pavel
Organizaţia: TANIPANIS
Localitatea CIUTEȘTI
Organizaţia: ORSTACOM
Localitatea NISPORENI
Organizaţia: NICA
Organizaţia: TAVISMA
Organizaţia: RAVIVALNIS
Organizaţia: FCP ANDA
Organizaţia: Mihail Valicov
Localitatea VĂRZĂREȘTI
Organizaţia: ULINIPROD
Localitatea ZBEROAIA
Organizaţia: LUNVEON

Firme din Raionul Rîșcani

Localitatea CORLĂTENI
Organizaţia: Corlăteni
Localitatea MIHĂILENI
Organizaţia:
Localitatea PÎRJOTA
Organizaţia:
Localitatea RÎȘCANI
Organizaţia: ARGON-SIGMA
Organizaţia: LACTIS
Organizaţia: Asociația Femeilor de Afaceri din Sectorul Rural
Localitatea RECEA
Organizaţia: CUTEZĂTORUL AGRICOL
Localitatea STURZENI
Organizaţia: VARDAN-AGRO
Localitatea ȘAPTEBANI
Organizaţia: STÂNCĂUȚI

Firme din Raionul Sîngerei

Localitatea CHIȘCĂRENI
Organizaţia:
Localitatea COPĂCENI
Organizaţia: GT. RACU NICOLAE
Localitatea SÎNGEREI
Organizaţia:
Organizaţia:
Organizaţia: IDEA
Organizaţia: MINORIS
Organizaţia: PASAGROCOM
Organizaţia: I.P. Incubatorul de Afaceri Sîngerei
Organizaţia:
Organizaţia: PANIFCOOP SÎNGEREI
Localitatea SLOVEANCA
Organizaţia:

Firme din Raionul Șoldănești

Localitatea ALCEDAR
Organizaţia: Șoldănești
Localitatea COTIUJENII MARI
Organizaţia: LUN-COV-Grup
Localitatea OLIȘCANI
Organizaţia: Madino-Agro
Localitatea PAHOARNA
Organizaţia: Pohoarna-Agro
Localitatea ȘESTACI
Organizaţia: MARGO-GATER
Localitatea ȘOLDĂNEȘTI
Organizaţia: Salubritate Șoldănești
Localitatea ZAHORNA
Organizaţia: Alass Ruslan

Firme din Raionul Soroca

Localitatea SOROCA
Organizaţia: Bevera Nord
Organizaţia: Incubatorul de Afaceri Soroca
Organizaţia: AMG-Kernel
Organizaţia: Hidroinpex
Organizaţia: Alfa-Nistru
Organizaţia: Viestar Grup
Organizaţia: Lefrucom
Organizaţia: Mihai Eftodii

Firme din Raionul Ștefan Vodă

Localitatea ANTONEȘTI
Organizaţia: VITARINA-PRIM
Localitatea CARAHASANI
Organizaţia: Asociația pentru Dezvoltarea Tinerilor Antreprenori
Localitatea MARIANCA DE JOS
Organizaţia: ANTELIS-AGRO
Localitatea RĂSCĂIEȚI
Organizaţia: Cojocari Tatiana
Localitatea ȘTEFAN VODĂ
Organizaţia: Stîș & Style

Firme din Raionul Strășeni

Localitatea COJUȘNA
Organizaţia: AGRODOR-CV
Localitatea SIREȚI
Organizaţia: La Sireț-Boaghe
Organizaţia: Renet-Aromat
Organizaţia: Stenlei-Prun
Organizaţia: Speranța-Agro
Localitatea STRĂȘENI
Organizaţia: Inet Tehno

Firme din Raionul Ungheni

Localitatea SCULENI
Organizaţia: RICOMARIO
Localitatea UNGHENI
Organizaţia: AVECOM-NET
Organizaţia:
Organizaţia: LICOART-PRIM
Organizaţia:
Organizaţia:
Scroll Up